O Nas


Oferujemy pokoje 2, 3, 4, 5, 6 osobowe. Większość posiada balkon. W zimę w obiekcie obowiązuje zmiana obuwia. Latem na zewnątrz budynku dla dzieci piaskownica, huśtawka, miejsce na grilla. Dla Państwa bezpieczeństwa stosujemy się do wszystkich wytycznych opracowanych przez Ministerstwo Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego, dotyczących funkcjonowania hoteli i obiektów noclegowych. Dla Gości przez cały czas udostępniamy płyn do dezynfekcji jak również dezynfekowane są wszystkie pomieszczenia używane przez turystów. 

Okolica świetnie nadaje się na długie spacery. Lokalizacja naszego domu daje gwarancję ciszy, odpoczynku, jednocześnie dając możliwość szybkiego dojazdu do centrum Zakopanego jak i bezpośrednim do Kuźnic na górskie szlaki. 

Przy głównej drodze ok 7 min. pieszo od obiektu przystanek autobusowy z którego co chwilę odjeżdżają busy, są również sklepy, poczta i sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik. 

W pobliżu znajduje się mnóstwo restauracji i karczm góralskich gdzie w każdej chwili można zamówić na wynos posiłek bez wychodzenia z pokoi, bądź zjeść taki posiłek przy muzyce góralskiej na żywo. 

Najbliższe wyciągi narciarskie to Wyciąg Ugory Pardałówka ok. 2 km, Nosal ok 3 km, Harenda ok. 3 km.

 

WAŻNE INFORMACJE O REZERWACJI

Dzieci do lat 3 gratis ( bez świadczeń i jeśli śpią z rodzicem na łóżku )

Przyjazd od 14.00 - wyjazd do 10.00

Rezerwacja  jest gwarantowana po wpłacie na konto zadatku do 5 dni od daty dokonania rezerwacji.

 

Zapraszamy do Kukucówki w której panuje miła, rodzinna atmosfera.